HOHADNEWS.COM
2019 sezonu, Temmuz ayının Efendisi ile biten altı testten oluşur.
January 5, 2020 - Written by wariye sakariye

2019 sezonu, Temmuz ayının Efendisi ile biten altı testten oluşur.

12/14/2018

21: 00’da CET

Elli yılı aşkın süredir bir numara olan ve dirsek yaralanması nedeniyle dört aydır dışarıda olan Bela, yeniden ortaya çıktığında yarı finale çıkmayı başardı. Arjantinli Maxi Sánchez ve Sanyo Gutiérrez’in kesintiye uğramasından önceki üç yıldır dünyada bir numara olan Lima ile bir çift oluşturmak için geri dönüyor.

Sakatlanmadan önce Bela ve Lima, Alicante, Valencia ve İsveç’te kazandı. Onlar Final Master’ın son şampiyonlarıdır.

Alayeto, yarı finallere

Dünya Padel Turu, yenilikle el ele kalitede bir sıçrama yapıyor

Bu Cumartesi, yarı finalde, Bela ve Lima, Paquito Navarro ve Juan Cruz Belluati’nin oluşturduğu çift ile Juan Martín Díaz ve Juan Lebrón arasındaki bu öğleden sonra yapılan haçın galibine karşı oynayacak.

Arjantinli Fernando Belasteguín ve Brezilyalı Pablo Lima’nın oluşturduğu ve Arjantinli Sanyo Gutiérrez ve Maxi Sanchez’in oluşturduğu çift, Dünya Padel’in son tarihi olan Madrid’deki Estrella Damm Masters Finali’nin erkekler finalinde bu Pazar günü karşı karşıya gelecek. Tur 2018.

15.12.2018

19: 55’te CET

İlk yarı finalde Sanyo Gutiérrez ve Maxi Sánchez, Arjantin’den Mati Díaz ve İspanya’dan Alejandro Galán’dan oluşan ikiliyi 7-6 ve 6-3 mağlup etti.

Dünya sıralamasında bir numaralı çift olan Arjantinliler, Madrid Arena’da finalde dirsek sakatlığı nedeniyle bu turnuvada tekrar ortaya çıkan Bela ve Arjantinli Juan Martín Díaz’ı mağlup eden Pablo Lima ile karşılaşacak. İspanyol Juan Lebrón 7-6 ve 6-3 önde.

Kadın takımında, kız kardeşler ‘Mapi’ ve ‘Majo’ Sánchez Alayeto ile Alejandra Salazar ve Marta Marrero’nun oluşturduğu çift, bu Pazar Madrid Arena’da Estrella Damm Master Padel Finali finalinde oynayacak.

Santos kıdemini suya dayatıyor

Belasteguín zaferle yeniden ortaya çıkıyor

İlk yarı finalde Sánchez Alayeto kız kardeşleri Elisabet Amatriaín ve Patricia Llaguno’yu 6-7, 6-4 ve 6-1 yendi. Daha sonra Salazar-Marrero, Marta Ortega ve Ariana Sánchez’i 6-1 ve 6-3’lük skorlarla mağlup etti.

Dünya Padel Turu, her yıl dünyanın en iyi padelini bir araya getiren sağlam bir yarışma olarak kendini kanıtladı, ancak büyümeye devam ediyor ve 2018, hangi yıl olursa olsun tüm rekorları kıran en iyi yıl oldu. erkek bir numarada değişiklik.

10 Oca 2019, 9:17 pm CET

Sanyo Gutiérrez ve Maxi Sánchez, WPT liderliğini, her ikisi de 2018’de yaralanan Fernando Belasteguin ve Pablo Lima’dan aldı.

Geçtiğimiz sezon, Challenger, Open, WOpen Master ve Master Final arasında 2.900’den fazla resmi maçın oynandığı dokuz ülkede 27 test yapıldı ve çok daha fazla seyirci, yüksek karatlı paddle tenis ile bu tür sergilerden keyif aldı.

Verilecek veriler

Bu sporun profesyonel düzeyde büyük büyümesini belirleyen istatistiksel verileri analiz edelim. 2017 sezonundan% 15 daha fazla olan farklı testlerin maçlarına canlı olarak katılmak için 225.000’den fazla katılımcı WPT merkez mahkemesine geldi.

En fazla seyirci, 25.000 seyircinin katıldığı Madrid’de düzenlenen Estrella Damm Master Final 2018’e kayıt oldu.

Akış başarısı

Ayrıca, akışlı yayınların izleyici sayısında bir artış görüldü. Bu yayın sistemi paddle teniste pekiştiriliyor ve görüntülemelerde% 66 artış, paddle teninin bu platform aracılığıyla çok takip edilen bir spor olduğunu belirledi. Canlı yayınlar ile talep üzerine talep edilen yayınlar arasında 23 milyondan fazla görüntülenen 328 saate çevrilen toplam 190 oyun yayınlandı. YouTube kanalının toplam izlenme sayısı, geçen sezona göre% 66 daha fazla, 109 milyon görüntülemeye ulaştı. 

Sosyal medya duman çıkarıyor

Sosyal ağlar da kısa değil, büyümesi% 42 olan ve devrenin farklı resmi hesaplarından 624.000 takipçi rakamına ulaşılan bu patlayan sporun tüm takipçileri için mükemmel bir pencere.

Belasteguin – Lima, Estrella Damm Masters Finali şampiyonu

Alayeto, yarı finallere

Son olarak, geçen sezon kürek sadece İspanya’da resmi sunumun yapıldığı günden 2017’ye göre% 8 daha fazla olan yılın son testi olan Final Master’ın sonuna kadar toplam 9.030 haber üretti.

SegurCaixa Adeslas, Fernando Belasteguín ve Pablo Lima çiftinin sponsorluğunda lider sağlık sigortası markası Adeslas ile iki yıldır yenilendi. Yenileme, şirketin iki oyuncuyla olan güvenini pekiştiriyor ve Final Master of the World Padel Tour 2018’e katılmak için ‘Bela’nın yarışmaya dönüşünden birkaç saat sonra gerçekleşiyor.

12/14/2018

19:54 tarihinde CET

Arjantinli oyuncu sağ dirsek yaralanması nedeniyle dört ayını yokuşlarda geçirdikten sonra yarışmaya geri döner.

Son üç yıldır dünyada bir numara olan çift, tarihin en iyi padel oyuncusundan sakatlanmadan önce Alicante, Valencia ve İsveç’te taçlandırılmıştı.

Şimdi, Madrid Arena’da Masters tacını savunmak için İspanya’nın başkentine geliyorlar. Bunu bu öğleden sonra Miguel Lamperti ve Juani Mieres’e karşı yapacaklar.

Lüks bir partnerle idil devam ediyor

2015’ten beri Adeslas, Bela ve Pablo Lima’nın oluşturduğu çifte sponsorluk yapıyor. Çift, en başından beri mükemmel bir şekilde çalıştı ve son üç yılda sayısız ünvan kazandı.

Fernando Belasteguín (Pehuajó, Arjantin, 1979), 16 yıldır dünyanın 1 numarası olduğu kürek tenisi dünyasının kilit isimlerinden biridir. Kariyeri, açık bir etkinlikle ve en yüksek yarışmada oynanan maçların büyük çoğunluğunu galibiyetlerle sayarak güçlü sonuçlara dayanıyor.

Pablo Lima (Porto Alegre, Brezilya, 1986). Bugüne kadar oynadığı 346 maçta kazandığı galibiyetlerin% 90’ına yakın bir etkinlikle Brezilyalı oyuncu kendi ışığıyla parlıyor.

World Padel Tour’un yeni dönemi, ‘her şeyin başladığı yer’ olarak ilk durağıdır. Ve bir paddle tenis kortunun kurulduğu ilk İspanyol şehri olan Marbella, sezonun ilk turnuvası olan Cervezas Victoria Marbella Master’a ev sahipliği yapacak. 

03/18/2019

03/19/2019 tarihinde saat 11: 50’de CET

Manolo Santana gibi İspanyol sporunun bir amblemi, profesyonel devrenin iki büyük üssü olan Carolina Navarro (Malaga ve dünya sıralamasında 11 en kaliteli bahis siteleri numara) ve Paquito Navarro (Sevillian ve Dünya Padel Turu sınıflandırmasında 4 numara), Vincci Hotel’de düzenlenen heyecan verici bir sezondan daha fazlası. Roland Garros, US Open ve Wimbledon şampiyonu, World Padel Tour’un koşulsuz hayranı olduğunu itiraf etti. Santana, bu Salı San Pedro Alcántara’daki Palacio de los Deportes’te final masası başlayacak ve erkekler ve kadınlar finalinin oynanacağı Pazar gününe kadar sürecek olan World Padel Tour 2019 sezonunun ilk turnuvasının vaftiz babası olarak görev yaptı. sezonun ilk tarihinin şampiyonlarını taçlandırın. 

Marbella, 56 kadın çift ve 17 farklı milletten 100 erkek çiftin katıldığı Victoria Marbella Master Beers’de dokuz ülkeyi geçecek bir parkurun başlangıç ​​noktası olacak.

Katalonya’daki 2019 benchmark pistinin ilk testi 17-24 Şubat tarihleri ​​arasında Barselona’daki David Lloyd Club tesislerinde büyük bir başarı ile gerçekleştirildi. Turnuva, tüm kategorilerde yüksek düzeyde paddle tenisi sergileyen 160 çifti bir araya getirmeyi başardı. Çok yoğun ve tartışmalı maçların yaşandığı sahalarda Şubat güneşi, iyi oyun ve rekabet gücüyle ilgi odağı paylaştı.

03/01/2019

16: 17’de CET

Hafta sonu, Barselona’da bahar havasına denk gelen 250’den fazla kişi yarı finalleri ve finalleri görmeye ve hediye çekilişinde şanslarını denemeye geldi. Guinotprunera Pisti’nin bir sonraki durağı 17-24 Mart tarihleri ​​arasında Star’s Padel de Cornellà’da.

Guinotprunera Pisti, 11 sezondur Katalonya’da temel kürek pisti olmuştur. Her yıl daha fazla katılım vardır ve sınavların kutlandığı hafta boyunca halkın katılımı yaklaşık 2.000 kişidir. 2019 sezonu, Temmuz ayının Efendisi ile biten altı testten oluşuyor. Guinotprunera Pisti’nin bir sonraki durağı 17-24 Mart tarihleri ​​arasında Star’s Padel de Cornellà’da.

Sonuçlar David Lloyd

Ana Çerçeve

3. kadın kategorisi: 

            Şampiyonlar: Sandra Fabré – Natalia Rodríguez

            İkinci: Cristina Anfruns – Ana Heredero

2. kadın kategorisi:

           Şampiyonlar: Guillermo Prieto – Rosa Perlas

           İkinci: Tania Escamilla – Sara Pérez

1. kadın kategorisi:

           Şampiyonlar: Ana Martínez – Marta Garcia

           İkinci: Blanca Boronat – Judith Hernández

4. Erkek Kategorisi:

             Şampiyonlar: Jos Herrero – Luis de Mir

             İkincisi: Manuel Cantos – Francisco Lara

3. Erkek Kategorisi:

             Şampiyonlar: Sergio Delgado – Jaime Olaortua

             İkinci: Luis Nieves – Albert Pujol

2. Erkek Kategorisi:

             Şampiyonlar: Matías Simeoni – Fran González

             İkinci: Juli Santolaria – Francesc Monllau

3. Karma Kategori:

             Şampiyonlar: Andrea Andrés – Johan Andrés

             İkinci: Montse Bassas – Alfons Fatjó

2. Karma Kategori:

             Şampiyonlar: Maite Uriarte – Juan Luceno

             İkinci: Marta Filella – Jordi Vila

1. Karışık Kategori:

             Şampiyonlar: Ana Martínez – Borja Arribas

COMMENTS
- A. N. & Horumarka
- Afka Hooyo
- Afnugaal
- Aftahan
- Alaybadday
- Aljazeera
- Aljzeera English
- Allaybday
- Almisnews
- altaqwaa
- Amiin Caamir
- Araweelo News
- ASKAR'S BLOG
- awdalpost
- BBC SOMNALI
- Berberatoday
- Berberapress
- Burao university
- Burco Online
- Caroog
- djiboutimedia.com
- Djiboutination
- durdurnews
- Farshaxan
- Gabileynews
- Gabiley24
- Gabooyelive;com
- Gamuur Trading Company
- Gardo
- Geeska.net
- Goljano
- haatufnews
- Hadhwanaagnews
- Hayaannnews
- hornjobs
- Hubaalmedia
- Hargeysa-online
- hoyga suugaanta
- jamhuuriya news
- Murtimaal
- Ogaalnews.Net
- Oodwayne News
- puntboys
- qarannews
- QODAaL.COM
- Qtlhost.COM
- Raadtv international
- Radio somaliland
- Radio Timacade
- Radiohargeysa
- RadioHargeysa24
- Ramaasnews
- Saaxilnews
- SalalNews
- Sallaxlaynews
- Sanaag.org
- Sanlaawenews
- sdwo
- sheekhumal.net
- Somalilandpress
- Somdaily.com
- Somaligoal.com
- Somaliweyn
- sooyaal
- Timacade News
- TogaHerer
- Togdheernews
- tvSomalilandEurope
- Waaheen
- Wanaagfaris
- warya Tv
- Watershed Legal Service
- WAJAALENEWS
- www.caalaminews.com
- www.radiohargaysa.net
- www.Timacade.com
- Xidigtanews
- XOGDOON NEWS
- Xoriyonews